Військово-патріотичне виховання

Броварська Січ – серед кращих
Сьогодні дуже важливо, щоб учнівська молодь у своєму світогляді опиралась на українські культурні та духовні цінності, пишалась історією Батьківщини, саме так закладаються основи патріотизму і бажання в разі необхідності захистити рідну землю.


Однією з найбільш цікавих саме для учнівської молоді методик патріотичного виховання є проведення військово-патріотичних ігор. Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») включає в себе елементи військової підготовки, туризму, інтелектуальні змагання, а головне - вчить юних згуртованості, відчуття командного духу і вмінню підтримати товариша за будь якої ситуації.

Нещодавно на базі Навчального полігону Державного підприємства «Мобільний рятувальний центр» ДСНС України (с. П’ятихатки Обухівський р-н) відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). В ній брала участь і команда (рій) з Броварів з красномовною назвою Броварська Січ. Три дні восьмеро юних броварчан, серед яких і дівчина з романтичним ім’ям Анжеліка, жили в палатках серед запашного хвойного лісу, змагаючись з представниками інших команд, що з’їхались з усіх куточків Київської області, у перетягуванні линви, конкурсі строю та пісні, стрільбі з пневматичної зброї, конкурсі «топографія» та багатьох інших. Супроводжуючі групи педагоги Андрій Артемчук та Андрій Старіненко розповідають: «Діти з великим задоволенням брали участь у змаганнях. Їх приваблювала не лише романтика, можливість познайомитися з новими друзями чи поїсти каші зі справжньої польової кухні. Вони мали мету - гідно представити місто на цьому патріотичного спрямування заході. І це вдалося - маємо непогані командні результати. Користуючись нагодою, висловлюємо вдячність всім, хто долучився до організації змагань, особливо Андрію Гайдаю – керівнику проектів підприємства «FELIX ENERGY GROUP». Він допоміг нам придбати намети і спальники, без яких не змогли б взяти участь у цих змаганнях. Надіємося, наступного року досягнемо ще вищих результатів, адже вже маємо досвід, а головне – бажання перемагати заради рідного міста».

Оксана КАЛИНА.

1.jpg 7.jpg
3.jpg4.jpg
5.jpg6.jpg
  • 15% - снижения стоимости тепловой энергии
  • 85%  КПД котлов на альтернативном топливе
  • Повышение рентабельности предприятия
  • Замещение природного газа альтернативными видами топлива